Назад к списку

Як вибрати тренажери для корпоративних фітнес-залів, військових інститутів і поліцейських академій

 У фітнес-центрі тренажерному залу виділено мало не центральне місце. В освітніх організаціях, особливо військового типу, обов'язкова наявність спортзалу «шкільного» типу і зони для єдиноборств. Це пов'язано зі специфікою навчання і численними нормативами, які необхідно здавати учням і студентам.У таких школах і училищах найчастіше є власний палац спорту з майданчиками для ігрових видів спорту та легкої атлетики. 

У тренажерці повинні бути гімнастичні бруси, «козли», кільця, канати для перетягування і лазіння. Доповнити силову зону варто тренажерами на власній вазі.Тренажерний зал може бути облаштований і в офісному центрі. Засиділися офісні працівники захочуть розім'яти м'язи і розвантажити голови. І в цьому випадку на допомогу знову прийде базова комплектація зі збільшеною вдвічі зоною для кардіо. 10-12 тренажерів, 7 з яких - бігові доріжки. Якщо в звичайному залі кардіо використовується в основному для розігріву, то в корпоративному таке тренування може бути основним.Ці тренажерні зали не належать до спеціалізованих. Функціональність їх досягається за рахунок базового різноманітності наповнення. 


  • Базові кардіотренажери: бігові доріжки, еліпсоїди, гребні тренажери. 
  • Базові силові: машина Сміта, жим ногами, Гакк-машина, кросовер, тяга зверху / до поясу. 
  • Базові вільні ваги: ​​штанги, гантельний ряд 1-40 кг, диски. 

 Щоб запропонувати вам найбільш відповідну комплектацію, ми використовуємо свій досвід в організації залів для навчальних закладів, відділень МВС і спортшкіл. Спланувати комплектацію залу допоможуть наші менеджери. 

Завдяки роботі з тендерами ми забезпечуємо школи, військові закдади відповідним обладнанням. 

 Якщо для вашого залу потрібно тренажер, який не представлений в каталозі, ми розглянемо можливість його виготовлення спеціально на ваше замовлення.