Чи потрібен спортивному клубу або фітнес студії власний сайт?

 Якщо відвідувачі сайту не купують послуги вашого фітнес-клубу, то вкладення в розробку, оптимізацію, підтримку і просування сайту фітнес клубу не мають абсолютно ніякого значення. 

 Перш ніж потенційний клієнт вашого клубу прийде на тренування, він приділить час вашому сайту: подивиться розклад, шанує про тренерів, постарається знайти відгуки. 

Дуже добре, якщо вони будуть і будуть справжніми, а не замовленими у копірайтера: «Привіт, мене звуть Василь, і це відмінний клуб!». До всього іншого, ваш майбутній клієнт захоче порівняти клуб з іншими: ціни, зручність розташування, клієнтоорієнтованість. Він врахує з десяток параметрів.Напевно, не варто говорити, що сторінкою Instagram ви не обійдетеся. 

Читать дальше

Що краще відкрити студію фітнесу чи спортклуб

 Відкриття студії передбачає менший набір послуг, використовує невеликі приміщення і, як правило, вимагає меншого обсягу вкладень у відкриття.Сучасний фітнес-центр крім тренажерного залу може включати зали для групових занять, сауни, басейни, масажні кабінети, салони краси, фітнес-бари та ін. 

Такі проекти займають більшу площу і користуються популярністю у представників обох статей, але вимагають великих вкладень і довше окупаються.Насамперед слід провести маркетингове дослідження: з'ясувати обсяг і ємність ринку міста або території, проаналізувати цільову аудиторію і конкурентів, виявити вільні ніші.На підставі дослідження формується концепція майбутнього клубу і складається уявлення про те, який тип клубу відкрити і якими послугами наситити. На підставі зі сформованої концепції важливо скласти докладний бізнес-план відкриття фітнес-центру. Це дозволить реально оцінити витрати, пов'язані зі входом в бізнес, терміни окупності і зрозуміти рентабельність майбутнього проекту. 

Читать дальше

Як знімати відео-контент для взаємодії з клієнтами

У цій статті ви знайдете корисні поради та рекомендації про те, як знімати відео-контент для онлайн-взаємодії з клієнтами. 

Перш за все, необхідно чітко спланувати, що саме ви збираєтеся знімати. Краще починайте з основ, тобто з базових рухів і вправ. Що це будуть за вправи, залежить від спеціалізації фітнес-клубу і тих тренувальних програм, які ви зазвичай пропонуєте клієнтам. Наприклад, якщо клуб спеціалізується на важкої атлетики, то серед перших відео повинні бути практичні поради по виконанню присідань, станової тяги або жиму лежачи. 

Читать дальше

Бізнес план спортклубу

Здоровий спосіб життя сьогодні, поза всяким сумнівом, є неймовірно популярним трендом. Бути здоровим, красивим і сильним - модно і престижно. Приділяти своєму тілу увагу почали навіть дуже зайняті бізнесмени, так як підтягнутий зовнішній вигляд став одним з основних показників успішності. Тож не дивно, що фітнес клуби сьогодні, стали дуже затребувані, а їх зміст стало бізнесом, що приносить непоганий стабільний дохід. 

Ринок фітнес послуг динамічно розвивається і саме зараз настав час для того, щоб почати свій успішний справа в цій сфері. Але для того, щоб врахувати всі деталі і прорахувати можливі прибуток і витрати, необхідно скласти бізнес план фітнес клубу. Розробляється такий план з урахуванням формату закладу, майбутнього розташування, цільової аудиторії і декількох інших важливих факторів концепція проекту.

Читать дальше

Як вибрати тренажери для корпоративних фітнес-залів, військових інститутів і поліцейських академій

 У фітнес-центрі тренажерному залу виділено мало не центральне місце. В освітніх організаціях, особливо військового типу, обов'язкова наявність спортзалу «шкільного» типу і зони для єдиноборств. Це пов'язано зі специфікою навчання і численними нормативами, які необхідно здавати учням і студентам.У таких школах і училищах найчастіше є власний палац спорту з майданчиками для ігрових видів спорту та легкої атлетики. 

У тренажерці повинні бути гімнастичні бруси, «козли», кільця, канати для перетягування і лазіння. Доповнити силову зону варто тренажерами на власній вазі.Тренажерний зал може бути облаштований і в офісному центрі. Засиділися офісні працівники захочуть розім'яти м'язи і розвантажити голови. І в цьому випадку на допомогу знову прийде базова комплектація зі збільшеною вдвічі зоною для кардіо. 10-12 тренажерів, 7 з яких - бігові доріжки. Якщо в звичайному залі кардіо використовується в основному для розігріву, то в корпоративному таке тренування може бути основним.Ці тренажерні зали не належать до спеціалізованих. Функціональність їх досягається за рахунок базового різноманітності наповнення. 

Читать дальше

Які є базові зони в спортзалі: підбираємо тренажери

До базових зон тренажерного залу відносяться: кардіозона, силова зона, зона вільних ваг. 

Кардіо використовують для розминки перед тренуванням і вирівнювання пульсу після навантажень. На тренажерах передбачені програми спалювання жиру. Це найбільш затребувана частина залу, так як в ній займаються і ті, хто прийшов на силове тренування, і ті, хто вибирає тільки аеробне навантаження. 

 Силові тренажери бувають трьох видів: блокові, під власною вагою і на вільних вагах. Вони використовуються для розвитку сили і нарощування м'язової маси. 

На блочних тренажерах вага стека повинен бути не менше 90 кг, інакше багато клієнтів просто не зможуть провести якісне тренування через нестачу ваги. Але можна і підібрати заміну - аналог тренажера на вільних вагах. Порівняйте два варіанти жиму ногами - блоковий тренажер рідко забезпечується стеком вище 110 кг. На «вільний» ж можна навісити 200-250 кг.Вільні ваги - на думку професіоналів і любителів залу дають реальне зростання м'язів і збільшення сили. 

Читать дальше

Як вибрати підлогу для спортзалу

Незалежно від ідеї, яку ви розробили для свого бізнесу, вам знадобиться придбати покриття для підлоги. 
Театр починається з вішалки, а спортивний зал з покриття. Якому віддати перевагу і на що, крім ціни, звернути увагу при покупці? 
Все залежить від того, який зал ви відкриваєте. 

  • Дерев'яне покриття (різні види паркету і ламінованої плитки) роблять в залах для тренувань з м'ячем: баскетболу, волейболу та інших видів спорту. Тверде покриття забезпечує хороший відскік м'яча. При цьому дерево поглинає вибухову силу відштовхування, тому спортсмени не перевантажують суглоби під час стрибків і різкого розбігу. 
  • Поліуретанова заливка підлоги підходить для критих спортивних майданчиків. Поліуретан не ковзає, має високу зносостійкість, стійкий до впливу побутової хімії і легко миється. Прослужить більше 15 років і більше. 
  • Гумові й каучукові покриття найчастіше застосовуються в тренажерних залах. Вони поглинають шум, гасять удари, якщо на підлогу падають гантелі або гирі. Таке покриття досить пружне, щоб максимально знизити навантаження на суглоби. Серед гумових покриттів можна виділити кілька видів. 
Читать дальше