Доставка
Доставка здійснюється транспортними компаніями (Делівері, Нова пошта, Інтайм, збірними вантажами - при великих обсягах) - відповідно до тарифів служб або домовленості з водієм. Терміни доставки від 1 до 3-х днів (при собі мати паспорт або водійське посвідчення).
Ми працюємо з наступними кур'єрськими службами:
"Нова Пошта" - лідер експрес доставки вантажів і кореспонденції по Україні: якісна і своєчасна доставка вантажів в усі населені пункти України, Для отримання товару необхідно мати документ, що засвідчує особу одержувача (паспорт).
«Делівері» - оптимальна транспортна логістика і використання великогабаритного транспорту, дозволяють компанії Делівері запропонувати вигідну ціну перевезення.
Попутне авто або наша логістика - дешевий та найшвидший спосіб передачі тренажерів дальнобійниками методом збірних вантажів або прямої доставки (для дрібних і не дуже громіздких товарів він не використовується). Практично у всьому краще кур'єрських служб (доставка прямо під двері, ціна майже в 2 рази нижча). Як показує практика - ринок приватних перевізників зарекомендував себе дуже позитивно, тренажери доставляються порівняно швидше і без сколів та обдертої фарби, на відміну від деяких компаній з перевезення.

Як виглядає доставка?

ПРИ ОТРИМАННІ ЗАМОВЛЕННЯ В ВІДДІЛЕННІ ТРАНСПОРТНОЇ КОМПАНІЇ НЕОБХІДНО ОБОВ'ЯЗКОВО:
  • Перевірити відповідність інформації, зазначеної в транспортній накладній, кількості реального товару;
  • Перевірити цілісність упаковки
  • Розписатися на транспортній накладній про факт отримання товару і відсутності у нього видимих ​​дефектів (товар страхується - в разі пошкодження при транспортуванні транспортна компанія відшкодовує повну вартість товару. Для цього необхідно правильно заповнити заявку - в цьому допоможе співробітник транспортної компанії);
  • Ви маєте право відмовитися від отримання товару, якщо він не відповідає інформації, зазначеній Вами в замовленні, або в разі виявлення браку зажадати його заміни.